Умови надання послуг

1. Загальні положення

Користуючись нашими послугами, залишаючи контактні дані, звертаючись за номерами телефону, вказаними на нашому сайті, ви приймаєте такі умови роботи з клієнтами в компанії Expert5 (expert5.com.ua)

1.1 Вартість мінімальних робіт становить 500 гривень, що пов'язано з оплатою транспортних витрат, реклами, підтримки працездатності сайту, виплати заробітної плати та інших витрат.

Мінімальне замовлення - це замовлення загальної вартістю менше 500 грн.

Приклад: Необхідно замінити 2 внутрішні розетки та вимикач. Сума по прайсу: зняття 2х розеток та вимикача по 35 = 105 грн, установка 2х розеток та вимикача по 67 грн = 201 грн. Разом у сумі вартість робіт за прайсом 105 +201 = 306 грн. Але клієнт має заплатити 500 грн, оскільки загальна сума робіт не перевищує 500 грн.

У разі якщо сума робіт перевищує 500 грн, елементарні роботи (заміна люстри, розетки, вимикача тощо) вважаються прайсу, за умови якщо це стандартна заміна без підвищеної складності. Тобто не виникає додаткових труднощів під час встановлення/демонтажу, що визначається майстром індивідуально на об'єкті.

2. Виклик майстра на об'єкт

2.1 Виклик майстра для консультації/кошторису/консультації/оцінки вартості робіт становить 350 грн.

3. Неправдивий виклик

3.1 Вартість помилкового виклику складає 350 грн. Якщо клієнт протягом 15 хвилин з моменту закінчення розмови з оператором нашого сервісу не скасував замовлення, він повинен сплатити помилковий виклик, незалежно приїхав майстер на об'єкт клієнта або тільки під'їжджає. 3.2 Також помилковим викликом вважається відмова клієнта від виконання робіт. Наприклад клієнта не влаштовує вартість ремонтних робіт, виконується перенесення замовлення іншу дату.

3.3 Відмова від виконання робіт у разі відсутності доступу до щитових, приміщень. (детальніше дивись пункт 4; 5.1; 5.2; 6.3; 6.4)

4. Ситуації, які перешкоджають виконанню робіт

4.1 Якщо виконанню робіт перешкоджає відсутність ключів від щитових, приміщень, кімнат або наявність пломб на обладнанні, клієнт зобов'язаний надати доступ до приміщень або дати дозволи на зрив пломби або сплатити помилковий виклик у розмірі 350 грн. у разі відмови виконання робіт.

5. Відсутність живлення

5.1 Відсутність живлення перед початком або під час виконання робіт на об'єкті. Якщо це можливо, майстер може закінчити ремонт і отримати оплату за виконану роботу. Якщо завершення ремонту неможливе, майстер має право попросити сплатити частину виконаної роботи або попросити сплатити виклик у розмірі 350 грн та продовжити ремонт в інший час узгоджений час, коли відновиться подача електроживлення в мережі.

5.2 щитам живлення. Якщо на об'єкті клієнта пропало харчування/ або необхідно відключити харчування, або для його відновлення необхідно потрапити до головної щитової, що належить державній або приватній огранізації, що знаходиться на приватній території або території, на яку немає доступу, яка потребує дозволу, клієнт зобов'язаний вирішити цю проблему/надати доступ або сплатити хибний виклик за неможливості надання доступу та подальшого виконання робіт.

5.3 Відсутність харчування у квартирі/будинку. Трапляються ситуації, коли клієнт звертається з проханням усунути конкретну поломку/несправність у конкретному місці, наприклад, на кухні. і після подачі живлення та перевірки працездатності відремонтованого вузла/поломки звертає увагу на інші несправності, які не обговорювалися до початку ремонту або ніяк не пов'язані з ними.

Приклад: Клієнт звертається з проханням відремонтувати розетки на кухні. Часто недобросовісні клієнти замовчують про додаткові несправності не пов'язані з причиною виклику, про які не попереджають майстри, щоб перекласти відповідальність за несправність на фахівця. ) у конкретно обумовленому місці, у приміщенні/будинку/квартирі буде працювати тільки те обладнання, розетки/вимикачі, які працювали до зникнення живлення. Все, що було зламано або не працювало до моменту зникнення харчування, працювати не буде. Але може бути відремонтовано нашим майстром за окрему платню.

6. Доставка матеріалів

6.1 Вартість покупки/доставки матеріалів складає 100-250 грн якщо магазинз електрикою знаходиться в радіусі 3 км від об'єкта і 250 грн якщо далі або далеко від об'єкта.

6.2 Оплата за доставку великогабаритних, важких, об'ємних замовлень матеріалів відбувається за передоплатою. клієнт заздалегідь знав про необхідність придбання витратних матеріалів, комплектуючих, обладнання та не повідомив про необхідність придбання, то клієнт повинен сплатити вартість доставки матеріалів або вартість неправдивого виклику у разі відмови виконання робіт.

6.4 Покупка не підходящих матеріалів. Якщо клієнт купив не ті матеріали, майстер може запропонувати купівлю необхідних матеріалів з оплатою доставки або клієнт оплачує неправдивий виклик у разі відмови виконання робіт.

7. Орієнтовна вартість робіт

7.1 Оператор озвучує лише приблизну вартість робіт (у 70% ця вартість робіт майже не відрізняється від фактичної, але фінальну вартість завжди озвучує майстер за місцем виконання робіт

Кожне замовлення індивідуальне і навіть звичайнісінька задача із заміни розеток може мати різну вартість пов'язану з безліччю індивідуальних особливостей об'єкта, розташуванням меблів, доступністю до місця встановлення, невідповідності нових типів обладнання старим розмірам, способу встановлення, кріплення тощо.

8. Час очікування майстра

8.1. Час очікування майстра у 80% випадків становить до 60 хвилин. У поодиноких випадках час очікування майстра може становити від 1 до 2 годин, найчастіше це пов'язано з погодними умовами, пробками, аваріями на дорозі або нерегулярним рухом громадського транспорту.

9. Скасування або перенесення замовлення.

9.1 Скасування або перенесення замовлення. Наш оператор може зателефонувати клієнту і попросити перенести замовлення, що може бути пов'язане із завантаженістю майстрів, відсутністю в даний момент майстра у вашому районі, поганими погодними умовами, пробками, аваріями на дорозі або нерегулярним рухом громадського транспорту.

10. Гарантія

10.1. Гарантія. При необхідності майстер може виписати клієнту гарантію на виконані роботи. Гарантія на виконані роботи поширюється лише на роботи виконані майстром у конкретному місці, а не на всю проводку або обладнання клієнта. Гарантія на роботи діє 365 днів з дати зазначеної в гарантії. найменшому впливі чи спробах ремонту.

Зателефонувати

Викликати майстра

Терміновий виклик (коштуватиме дорожче)

Завдання нетермінове

Терміновий виклик

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Нестроковий виклик

Причина виклику

Куди має приїхати майстер?

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Дата

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Час

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Нестроковий виклик

Контактні дані

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля

Спосіб оплати

Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля